Ook voor kleine verrichtingen zoals het weghalen van talgkliercystes en moedervlekken kunt u bij de huisarts terecht. Voor deze verrichtingen hebben wij een aparte behandelkamer die wij delen met huisartsenpraktijk Blanker & Thiele.
Voor het plaatsen van spiraaltjes kunt u in onze huisartsenpraktijk ook terecht. Dokter Brand-Piek en dokter Schönbeck plaatsen zowel koperhoudende spiraaltjes als hormoonafgevende spiraaltjes (de ‘mirena’ of de 'kyleena').
Oogheelkundige aandoeningen zijn een interessegebied van dokter Blanker. Na overleg met dokter Brand-Piek of Schönbeck kunt u in sommige gevallen bij hem terecht.
Voor aambeien bestaat ook een chirurgische behandeling ('rubberbandligatie'). Dokter Blanker kan deze behandeling na doorverwijzing van dokter Schönbeck of dokter Brand-Piek uitvoeren.